Puchar Śląska 18-22 maj 2016 – wyniki na bieżąco!!!

Home » Aktualności » Puchar Śląska 18-22 maj 2016 – wyniki na bieżąco!!!

W dniu dzisiejszym zakończył się Karpiowy Puchar Śląska 2016 na Uroczysku Karpiowym. Przedstawiamy oficjalne wyniki:

KLASYFIKACJA GENERALNA:

1. Milan Pesout, Petr Pesout st.28 – 7szt. 102,09kg

P1170894

2. Piotr Wieczorek, Karol Wieczorek st.23 – 7szt. 100,35kg

P1170888

3.Robert Świerczek, Tomasz Grabiec st.29 – 7szt. 98,86kg

P1170884

Sektor Katran

1.Krzysztof Łazienkiewicz, Dawid Mirowski – st.1 -6szt. – 66,25kg

P1170871

2.Szymon Stęchły, Andrzej Stęchły – st.2 – 5szt. – 45,56kg

P1170867

3.Piotr Załuski, Mateusz Pawłowski – st.18 – 1szt. – 10,91kg

P1170865

Sektor Genesis

1. Piotr Świątek, Andrzej Jodłowski st. 33 – 7szt. 98,18kg

P1170880

2. Krzysztof Fornagiel, Zbigniew Kuc st. 32 – 7szt. 90,26kg

P1170876

3. Michał Gawlikowski, Jacek Trela st.26 – 7szt. 80,61kg

 

21,39kg Andrzej Jodłowski st.33P1170792

Nr.St. / Zawodnicy

1. Krzysztof Łazienkiewicz, Dawid Mirowski – 6szt. – 66,25kg

2. Szymon Stęchły, Andrzej Stęchły – 5szt. 45,56kg

3. Rafał Powęska, Mariusz Leszczyński

4. Grzegorz Konkol, Dariusz Gmyrek

5. Krzysztof Bachulski, Sebastian Zakrzewski

6. Rafał Ruta, Michał Chojnacki

7. Łukasz Węgrzyk, Bogusław Kuc

8. Zbigniew Gdański, Piotr Kyc

9. Marek Kafel, Andrzej Belina- 1szt – 6,80kg

11. Marcin Lechowicz, Sebastian Kołyska

12. Ryszard Krasoń, Hubert Mirowiec

13. Vojtech Starek, David Kolomaznik – 1szt. – 10,13kg

14. Przemysław Witkowski, Jakub Oziewicz (Łukasz Bednarczyk)

15. Mateusz Gromek, Jacek Drachal

16. Robert Abrahamczyk, Stanisław Czarny

18. Piotr Załuski, Mateusz Pawłowski – 1szt – 10,91kgt

19. Patryk Skóra, Damian Nowak – 1szt. – 7,50kg

21. Tomasz Kułakowski, Marek Pasierb – 7szt. – 79,15kg

23. Piotr Wieczorek, Karol Wieczorek – 7szt. – 100,35kg

24. Marcin Nowak, Zbigniew Suchodowski

25. Andrzej Ulas, Adam Szczyrba

26. Michał Gawlikowski, Jacek Trela – 7szt. 80,61kg

28. Milan Pesout, Petr Pesout – 7szt. – 102,09kg

29. Robert Świerczek, Tomasz Grabiec – 7szt. – 98,86kg

30. Mariusz Zynder, Marek Marszałkiewicz (Jaroslaw Adamski) – 7szt. – 69,35kg

31. Andrzej Fryga, Ireneusz Wszelaki – 7szt. – 73,75

32. Krzysztof Fornagiel, Zbigniew Kuc – 7szt. 90,26kg

33. Piotr Świątek, Andrzej Jodłowski – 7szt. – 98,18kg

34. Łukasz Kujawiak, Wojciech Zając – 7szt. – 75,06kg

35. Sebastian Kornacki, Michał Kuczbajski –  1szt. -6,89kg

36. Andrzej Ciepły, Zdzisław Marcinkowski – 6szt. – 62,07kg

37. Mateusz Karwat, Michał Fołta – 7szt. – 69,82kg

38. Mateusz Dowejko, Krzysztof Dowejko – 2szt. – 16,38kg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

WYNIKI NA DZIEŃ 21-05-2016 godz.14:00

Sektor Katran

1.Krzysztof Łazienkiewicz, Dawid Mirowski -4szt. – 36,69kg

2.Szymon Stęchły, Andrzej Stęchły – st.2 – 4szt. – 29,77kg

3.Piotr Załuski, Mateusz Pawłowski – st.18 – 1szt. – 10,91kg

 

Sektor Genesis

1. Milan Pesout, Petr Pesout st.28 – 7szt. 86,05kg

2. Piotr Świątek, Andrzej Jodłowski st. 33 – 7szt. 86,01kg

3. Tomasz Kułakowski, Marek Pasierb st.21 – 7szt. 72,25kg

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

1.Piotr Wieczorek, Karol Wieczorek st. 23 – 7szt. 96,70kg

2. Robert Świerczek, Tomasz Grabiec st.29 – 7szt. 95,91kg

3.Krzysztof Fornagiel, Zbigniew Kuc st.32 – 7szt. 88,04kg

 

BIG FISH – Karp – 21,39kg / Andrzej Jodłowski st.33sektor genesis

SEKTOR GENESIS

SEKTOR KATRAN

sektor katranP1170539 P1170542 P1170548 P1170549 P1170553 P1170556 P1170566 P1170581 P1170585 P1170591 P1170597 P1170598 P1170609 P1170612 P1170616 P1170637 P1170641 P1170650 P1170663 P1170664 P1170675P1170683  P1170697 P1170708 P1170716 P1170717 P1170738 P1170755 P1170759 P1170766P1170773 P1170792 P1170797

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

WYNIKI NA DZIEŃ 20-05-2016

Sektor Katran

1. Krzysztof Łazienkiewicz, Dawid Mirowski -1szt. – 13,00kg

2.Szymon Stęchły, Andrzej Stęchły        – 4szt. – 29,77kg

9.Marek Kafel, Andrzej Belina – 1szt. 6,80kg

13. Vojtech Starek, Dawid Kolomaznik – 1szt. 10,13kg

18. Piotr Załuski, Mateusz Pawłowski   – 1szt. – 10,91kg

 

Sektor Genesis

19. Patryk Skóra, Damian Nowak           –  1szt. 7,5kg

21. Tomasz Kułakowski, Marek Pasierb – 7szt. 72,25kg

23. Piotr Wieczorek, Karol Wieczorek     – 7szt. 81,81kg

26. Michał Gawlikowski, Jacek Trela       – 4szt. 45,32kg

28. Milan Pesout, Petr Pesout                     – 7szt. 82,24kg

29. Robert Świerczek, Tomasz Grabiec   – 7szt. 88,97kg

30. Mariusz Zynder, Marek Marszałkiewicz (Jarosław Adamski) – 3szt. 25,65kg

31. Andrzej Fryga, Ireneusz Wszelki         – 3szt. 32,11kg

32. Krzysztof Fornagiel, Zbigniew Kuc     – 7szt. 84,08kg

33. Piotr Świątek, Andrzej Jodłowski        – 7szt. 60,63kg

36. Andrzej Ciepły, Zdzisław Marcinkowski – 5szt. 53,27kg

37. Mateusz Karwat, Michał Fołta                    – 6szt. 56,47kg

38. Mateusz Dowejko, Krzysztof Dowejko – 2szt. 16,38

 

BIG FISH – st.29 – Tomasz Grabiec Karp 17,20kg

 

Sektor Katran

1.Szymon Stęchły, Andrzej Stęchły – st.2 – 4szt. – 29,77kg

2.Krzysztof Łazienkiewicz, Dawid Mirowski -1szt. – 13,00kg

3. Piotr Załuski, Mateusz Pawłowski – st.18 – 1szt. – 10,91kg

 

Sektor Genesis

1. Piotr Wieczorek, Karol Wieczorek st. 23 – 7szt. 81,81kg

2. Tomasz Kułakowski, Marek Pasierb st. 21 – 7szt. 72,25kg

3. Mateusz Karwat, Michał Fołta st.37 – 6szt. 56,47kg

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

1. Robert Świerczek, Tomasz Grabiec st.29 – 7szt. 88,97kg

2. Krzysztof Fornagiel, Zbigniew Kuc st.32 – 7szt. 84,08kg

3. Milan Pesout, Petr Pesout st.28 – 7szt. 82,24kg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

W dniach 18 maja rozpoczęła się kolejna duża impreza karpiowa sygnowana logiem Genesis Carp, mowa tu o IV Pucharze Śląska 2016. Dzień wcześniej odbył się wieczorek integracyjny, n którym uczestnicy bawili się wyśmienicie!! Na drugi dzień po losowaniu wszyscy rozjechali się po stanowiskach i już w pierwszej godzinie zaczęli łowić. Poniżej przedstawiamy nr stanowisk, uczestników oraz wyniki po pierwszej dobie na godzinę 14:00

Nr.St. / Zawodnicy

1. Krzysztof Łazienkiewicz, Dawid Mirowski

2. Szymon Stęchły, Andrzej Stęchły

3. Rafał Powęska, Mariusz Leszczyński

4. Grzegorz Konkol, Dariusz Gmyrek

5. Krzysztof Bachulski, Sebastian Zakrzewski

6. Rafał Ruta, Michał Chojnacki

7. Łukasz Węgrzyk, Bogusław Kuc

8. Zbigniew Gdański, Piotr Kyc

9. Marek Kafel, Andrzej Belina

11. Marcin Lechowicz, Sebastian Kołyska

12. Ryszard Krasoń, Hubert Mirowiec

13. Vojtech Starek, David Kolomaznik

14. Przemysław Witkowski, Jakub Oziewicz (Łukasz Bednarczyk)

15. Mateusz Gromek, Jacek Drachal

16. Robert Abrahamczyk, Stanisław Czarny

18. Piotr Załuski, Mateusz Pawłowski

19. Patryk Skóra, Damian Nowak

21. Tomasz Kułakowski, Marek Pasierb

23. Piotr Wieczorek, Karol Wieczorek

24. Marcin Nowak, Zbigniew Suchodowski

25. Andrzej Ulas, Adam Szczyrba

26. Michał Gawlikowski, Jacek Trela

28. Milan Pesout, Petr Pesout

29. Robert Świerczek, Tomasz Grabiec

30. Mariusz Zynder, Marek Marszałkiewicz (Jaroslaw Adamski)

31. Andrzej Fryga, Ireneusz Wszelki

32. Krzysztof Fornagiel, Zbigniew Kuc

33. Piotr Świątek, Andrzej Jodłowski

34. Łukasz Kujawiak, Wojciech Zając

35. Sebastian Kornacki, Michał Kuczbajski

36. Andrzej Ciepły, Zdzisław Marcinkowski

37. Mateusz Karwat, Michał Fołta

38. Mateusz Dowejko, Krzysztof Dowejko

 

WYNIKI NA DZIEŃ 19-05-2016

Sektor Katran

2. Szymon Stęchły, Andrzej Stęchły        – 4szt. – 29,77kg

18. Piotr Załuski, Mateusz Pawłowski   – 1szt. – 10,91kg

Sektor Genesis

19. Patryk Skóra, Damian Nowak             –  1szt. 7,5kg

21. Tomasz Kułakowski, Marek Pasierb – 6szt. 51,30kg

23. Piotr Wieczorek, Karol Wieczorek     – 7szt. 75,89kg

26. Michał Gawlikowski, Jacek Trela       – 3szt. 35,27kg

28. Milan Pesout, Petr Pesout                     – 2szt. 20,07kg

29. Robert Świerczek, Tomasz Grabiec   – 3szt. 33,16kg

30. Mariusz Zynder, Marek Marszałkiewicz (Jarosław Adamski) – 1szt. 9,40kg

31. Andrzej Fryga, Ireneusz Wszelki         – 2szt. 21,20kg

32. Krzysztof Fornagiel, Zbigniew Kuc     – 7szt. 77,14kg

33. Piotr Świątek, Andrzej Jodłowski        – 2szt. 21,71kg

36. Andrzej Ciepły, Zdzisław Marcinkowski – 3szt. 31,72kg

37. Mateusz Karwat, Michał Fołta                    – 3szt. 32,54kg

 

BIG FISH – st.37 – Michał Fołta – Karp 15,20kg

Sektor Katran

1. Szymon Stęchły, Andrzej Stęchły – st.2        – 4szt. – 29,77kg

2. Piotr Załuski, Mateusz Pawłowski – st.18   – 1szt. – 10,91kg

Sektor Genesis

1. Michał Gawlikowski, Jacek Trela – st.26       – 3szt. 35,27kg

2. Robert Świerczek, Tomasz Grabiec  st.29    – 3szt. 33,16kg

3. Mateusz Karwat, Michał Fołta  – st.37            – 3szt. 32,54kg

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

1. Krzysztof Fornagiel, Zbigniew Kuc – st.32    – 7szt. 77,14kg

2. Piotr Wieczorek, Karol Wieczorek  – st.23    – 7szt. 75,89kg

3. Tomasz Kułakowski, Marek Pasierb – st.21 – 6szt. 51,30kg

13226853_900287010098275_3029899847314743882_n 13237850_900288453431464_1519412293782146442_n 13245243_900287903431519_4571630243295526329_n 13263925_899976776795965_5701297276466280548_n

P1170435 P1170445 P1170447 P1170455 P1170458 P1170461 P1170465 P1170470 P1170473 P1170475 P1170477 P1170485 P1170487 P1170491 P1170494 P1170497 P1170500 P1170501 P1170503 P1170508 P1170518 P1170523 P1170527 P1170529 P1170531 P1170532

 

poland_version english_version deutsh_version spain_version france_version russia_version